Prawo jazdy

Re: Prawo jazdy

Postprzez Talija » 4 gru 2013, o 20:09

Gaba kochana pracujac w szkole jazdy ile ja sie osluchałam takich historii. Wierz mi nie jesteś sama. Mój maż np uważa ze wyjazd do afganistanu nie był tak stresujacy jak egzamin na prawo jazdy <idiota> <idiota> <idiota> nie poddawaj się. Obecne testy teoretyczne podobno maja znowu zostać zmienione bo kryzys w branży przez to nastał <idiota>
Mika napisał(a):No właśnie a dopuszczalne są chyba 2 błędy albo 1 nie pamiętam teraz
błędów można zrobić wiele o ile nie stwarzają one zagrożenia i dany błąd się właśnie dwa razy nie powtórzy. Czyli 2 x najechanie na linie ciągła itp <tak>
Ja zdawałam 4 razy ale ten czwarty raz to już mnie maż zapisał bo powiedziałam po trzecim, że już nigdzie nie idę <idiota> a jak było zapłacone i ustalone to poszłam I choć egzamin wspominam strasznie to zdałam <idiota>
Gaba Ty taka waleczna babka i się poddasz??? Nie wierze ;> ;> ;>
Miłość światło zapala nadzieja uczy czekać pomaleńku. Ks. Jan Twardowski
Obrazek
Obrazek
Talija

Postprzez emo » 5 gru 2013, o 09:35

ja sobie nie wyobrażam życia bez prawka i samochodu <idiota>
mieszkam na wsi, niby autobusy są i Warszawa zaraz obok, ale z trójką dzieci, bez samochodu - nierealne dla mnie. podziwiam te mamy które autobusami ciagna się z dzieckiem, dziećmi.
Na kurs chodziłam dwa razy - na pierwszy jak miałam 19 lat, a potem dwa lata później. Zdałam za 3 razem. Za drugim razem był cham, ale za trzecim razem trafiłam na fajnego gościa(w kapeluszu słomkowym), ale pomimo to tak mi się trzęsła prawa noga z nerwów, ze kazał mi wyjść i pospacerować na około samochodu <idiota>
Potem rodzice kupili mi białego poloneza, z którym miałam niezłe przeprawy <idiota>
Prawko mam już 11 lat <idiota>
ObrazekObrazekObrazek
emo

Postprzez Honey » 5 gru 2013, o 10:18

Zdałam za 2 razem i Bogu dziękuje że mam prawko , jakież to ułatwienie jest :) Za pierwszym razem koleś mnie totalnie zlał , miał słuchawki w uszach i słuchal Britney Spears to jest chamskie wg mnie , mógł wyjąć i ja czułąm że mnie obleje jechałam trasą którą znałam ja zdawałam w Jastrzębiu , wjechałam w 1 kierunkową a znaku nie było widać zasłaniały ją gałęzie , no ale mój błąd bo potem mnie oświeciło że wiedziałam że tam takowa droga jest , za 2 razem zdawałam o 7 rano jakoś i poszłam pierwsza z wszystkich oczekujących i koleś mnie pytałczy sioę stresuje ale jechałam zrobiłam wszytsko ,i wracając zapytałam czy lubi swoją prace i temat się rozkręcił że nim się obejrzałam byłam na wordzie zapytał czy wiem co zrobiłam zle , wyjasnił i że zdałam , nie pamiętam kiedy tak ostatni raz krzyczałam z radości <idiota>
Pewnie widziałyście http://www.youtube.com/watch?v=UBVEyH5Y11M

że tak powiem nie dziwie się dziewczynie <idiota>
Obrazek
Honey

Postprzez honey1919 » 5 gru 2013, o 12:08

Honey hahah niezła laska !! biedna poniosły ją emocje i teraz bedzie miała przeje... <nie powiem>
Obrazek
honey1919

Postprzez Madzik78 » 5 gru 2013, o 13:26

Ja niestety nie mam...mialam checi i...na tym sie skonczylo,teraz juz mi przeszlo,wole sobie siedziec w roli pasazera ;>
Obrazek
Madzik78

Kim jestem?: szczesliwa mamusia

Postprzez seemley » 29 gru 2014, o 18:09

I ja w tym temacie. Po nowym roku zamierzam zapisać się na kurs i wreszcie zrobić prawko. Szukam jakiejś dobrej szkoły. Na co zwracać uwagę? Skąd brałyście materiały do samodzielnej nauki w domu? I generalnie poproszę o porady - jak się za to zabrać?
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez Honey » 29 gru 2014, o 20:45

Gratuluje podjęcia decyzji ! w pazdzierniku stuknie mi 6 lat jak mam prawko to też wiele się zmieniło . Co do szkoły ja bym zapytała znajomych jakie chwalą z dobrymi instruktorami jazdy bo to istotne . Materiały dostałam od ośrodka w którym się uczyłam . Jak ja zdawałam to siedziałam w każdej wolnej chwili nad testami , nauczyłam się ich tak że waliłam jak maszyna . Prócz teorii wiadomo praktyka . Miałam super instruktora , ale mój mąż mnie uczył jeszcze przed "jazdami" typu jak ruszyć żeby auto nie gasło żeby już wstydu nie robić przy instruktorze <dokuczacz> ale bardziej po to żebym to ja się nie stresowała przy nauce . Powiem Ci że ja sobie nie wyobrażam nie posiadać teraz prawka , musze to wsiadam i jade . Powodzenia życzę :)
Obrazek
Honey

Postprzez seemley » 15 wrz 2015, o 18:14

Wpadłam zameldować, że zrobiłam prawko w wakacje :-) Teoria za drugim - te testy nowe to jakaś masakra...kto zdawał po nowemu chyba wie o czym mówię...
Ale za to praktyka poszła za pierwszym. Powoli już się wdrażam i jeżdżę jak tylko mąż jest akurat w domu i auto jest do dyspozycji :-) Przyznam, że fajna sprawa taka niezależność :-)
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez buzia » 21 wrz 2015, o 21:20

seemley gratuluję! Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie życia bez auta ;)
ObrazekObrazek
buzia

Kim jestem?: staraczka

Poprzednia strona

Powrót do Informatyka, technika, motoryzacja