Gdzie spędzimy urlop?

Re: Gdzie spędzimy urlop?

Postprzez Mika » 24 lis 2012, o 10:53

Madziara zapowiada się super :) Ja nawet jeszcze nie myślę o wakacjach, ale pewnie trzeba będzie bo u mojego męża są plany urlopów.
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Kim jestem?: Wiedźmą ;)

Postprzez EmiliaiMarcin » 24 lis 2012, o 11:07

Madziara super ! wypoczniecie sobie ;) u nas to nie ma co planować bo mąż w takiej branży pracuje, że najwięcej roboty jest w lecie i ciężko jest z wzięciem urlopu ;(
EmiliaiMarcin

Postprzez Madziara » 24 lis 2012, o 11:51

justyna3003 napisał(a): gwarantuje Ci, że będziecie z Turcji bardzo zadowoleni A z jakiego biura się wybieracie i w jaki region?

lecimy z TUI i na Riwierę Turecką -15 km od Managvat i 12 od Side :)) :)) :)) :))

ja to wiem kochana,że będziemy zadowoleni -my byliśmy tam w 2010 roku,teraz lecimy nawet do tego samego hotelu-zwiedzać nie zamierzamy,ponieważ nasze dzieci mają chorobe lokomocyjna i nie chcę ich narażac na ekscesy zwiedzania,a poza tym mały Przemuś mojej siostry będzie miał 1,5 roczku - wię csuma sumarum lecimy poleżeć,poleniuchować ,opalić się i po prostu wypocząć w super towarzystwie-wiadomo jak jest więcej ludzi to weselej-cholerka juz mógłby bycć sierpień <idiota> <idiota> <idiota> <idiota> <idiota>
Obrazek Obrazek
Obrazek
Madziara

Postprzez buzia » 24 lis 2012, o 12:07

Madziara, normalnie już zazdroszczę :)
EmiliaiMarcin napisał(a):u nas to nie ma co planować bo mąż w takiej branży pracuje, że najwięcej roboty jest w lecie i ciężko jest z wzięciem urlopu ;(
o i u nas jest to samo! Ale na szczęście latem udaje nam się wygospodarować tydzień urlopu. Chociaż w przyszłym roku chcemy kupić mieszkanie więc trzeba będzie zacisnąć pasa.
A do tej pory myślimy jeszcze o urlopie zimowym, żeby pojeździć trochę na nartach. Zawsze wybieraliśmy się w Beskid Sądecki- jeździliśmy na Jaworzynie, Wierchomli i Szczawniku. A może ma ktoś do polecenia jakieś fajne kwatery i miejsca na urlop zimowy? Najlepiej blisko stoku <idiota> Jakąś odmianę musimy wreszcie wprowadzić.
ObrazekObrazek
buzia

Kim jestem?: staraczka

Postprzez kitek » 24 lis 2012, o 12:17

Madziara, alez ci zazdroszcze :> :>
mam nadzieje ze nam tez sie uda w przyszłym roku gdzies wybyc:) licze ze mały nam pozwoli :)
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez justyna3003 » 24 lis 2012, o 15:50

Madziara, fajnie-myśmy byli też 12 km od Side w miejscowości Evrenseki-to już na pobycie, bo wcześniej zwiedzanie przez 7 dni. No to już teraz życzę udanego rodzinnego wypoczynku i zazdraszczam :) tak pozytywnie-bo ja bym do Turcji i na Węgry mogła jeździć co roku <rotfl> , ale to jak wygram w totolotka <glupek>
Buzia a może by tak Szczyrk, Wisła, Ustroń :) polecam i zapraszam na kawkę przy okazji.A co do zimowych ulubionych miejsc to ja uwielbiam Polanicę.
Obrazek

http://aniolekkropeczek.pamietajmy.com.pl/index.php
Kropeczek 7tc (*), Okruszek 5 tc (*), Ziarenko 5 tc (*)
justyna3003

Kim jestem?: Mamą Domisia

Postprzez buzia » 24 lis 2012, o 18:37

justyna3003, no właśnie nigdy w tych stronach nie byliśmy :) Chcieliśmy znaleźć może jakąś promocję na Grouponie, żeby jechać na gotowe. Bo zawsze sami wszystko organizowaliśmy. A Ty z tamtych rejonów, może masz do polecenia jakieś fajne kwatery? :)
ObrazekObrazek
buzia

Postprzez justyna3003 » 24 lis 2012, o 19:15

w Wiśle mogę polecić -w Wiśle Malince http://www.umatysa.pl/ (nie wiem jak jest w pokojach zwykłych, bo myśmy mieli apartament z aneksem i balkonem) i to miejsce znajomi sprawdzili http://e-nocleg.pl/nocleg,justynawisla.html mówili że jest ok, a tak to nie nocujemy tu w pobliżu bo to wszystko w zasięgu 20km od nas-więc jedziemy na dzień, a na noc wracamy do domu.
Nie wiem też o jaki standard Wam chodzi...bo różne mogą być kwatery ;)
najfajniejsze są chatki studenckie-ale niestety najczęściej bez dojazdu samochodem i udogodnień tylko gdzieś na "samym wyrchu" że trzeba drałować "z buta" ale to jest mój klimat-tylko najlepiej wtedy jechać z ekipą albo mniej więcej znać ludzi, którzy w tym czasie tam bywają i ja to mówię raczej z perspekrywy "górołazika" niż narciarza.http://pl.wikipedia.org/wiki/Chatka_pod_Potrójną to taki przyjemny przykład-cudnych ludzi można poznać i przeżyć niezapomniane chwile(nocne chodzenie po górach, dyskusje po świt ;) ) jak kto ma FB to polecam sobie zobaczyć profil-tam widać ten klimat https://www.facebook.com/Chatka.pod.Potrojna
a jakby ktoś kiedyś chciał w mojej ukochanej Szklarskiej Porębie to całym serduchem polecam http://chataizerska.pl/ i tu już standard i jedzenie bardzo przyzwoite, a klimat nadal magiczny...chciałabym tam wrócić.
Obrazek

http://aniolekkropeczek.pamietajmy.com.pl/index.php
Kropeczek 7tc (*), Okruszek 5 tc (*), Ziarenko 5 tc (*)
justyna3003

Kim jestem?: Mamą Domisia

Postprzez seemley » 24 lis 2012, o 19:28

Madziara ale super, my w Turcji też już dwa razy byliśmy, to będą na bank udane wakacje, zwłaszcza, że towarzystwo macie doborowe :-)
A ja tymczasem dwa słowa o urlopie zimowym, najpierw na święta i po świętach parę dni jedziemy do szklarskiej (oby tylko śnieg był!) w ramach (mam nadzieję) rozpoczęcia sezonu narciarskiego, a potem na ferie zimowe jedziemy do Włoch do Ponte di Legno, już nie mogę się doczekać śniegu, zimy, i tych wyjazdów!
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez buzia » 24 lis 2012, o 19:50

justyna3003, dzięki za linki!Sympatycznie wygląda ta Chata u Matysa. My mamy właśnie w takim stylu znajomą kwaterę w okolicach Muszyny. Wygodniccy nie jesteśmy, ale podstawowe warunki sanitarne i noclegowe chcielibyśmy mieć zapewnione. Z tym wędrowaniem to nie nasz klimat niestety <idiota> Średnio szukamy kwater do 50 zł/osoba/doba bez wyżywienia.
Patrzyłam na Grouponie różne oferty i wyglądają atrakcyjnie. Dużo ofert jest w okolicy Kotliny Kłodzkiej. No cóż, będziemy myśleć.
seemley, Tobie też już zazdroszczę normalnie <idiota> W zeszłym roku nie byliśmy na nartach i tak mnie już ciągnie, że najchętniej bym dziś pojechała. Niestety do stycznia/lutego musimy się wstrzymać.
ObrazekObrazek
buzia

Postprzez Mika » 24 lis 2012, o 19:52

seemley zazdroszczę wyjazdu do Włoch :)
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Postprzez Talija » 9 maja 2013, o 21:06

Co do urlopu My myślimy nad Chorwacja Był ktoś? Polecacie czy raczej odradzacie? jechalibyśmy nie z biura podróży a własnym samochodem <tak>
Miłość światło zapala nadzieja uczy czekać pomaleńku. Ks. Jan Twardowski
Obrazek
Obrazek
Talija

Postprzez Mika » 9 maja 2013, o 22:01

Talija my byliśmy i było fajnie, aczkolwiek mnie nie zauroczyła Chorwacja jak wielu osób mi znajomych <idiota>
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Postprzez kitek » 9 maja 2013, o 22:20

Talija, ,nie zauroczyła bardzo:) jest piekna,polecam :> i jak juz to tylko autem,z biura sie kompletnie nie opłaca:/
Obrazek
kitek

Postprzez seemley » 9 maja 2013, o 22:23

Hmm, my w tym roku planujemy dwa kierunki po tydzień, właśnie Chorwacja i Kreta (chyba, że coś innego się trafi). Niestety auta nie mamy więc jesteśmy skazani na biuro...
Co do Chorwacji czy tam można się po angielsku dogadać? I jak ceny żywności?
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez kitek » 9 maja 2013, o 22:29

seemley, tam to mozna sie popolsku dogadac:) nie ma problemów. ceny nie są złe, raczej normalne, woda do picia jest droga i z tego co pamietam pieczywo. no ale jak z biura chcecie to bedzie juz raczej z zywnością:)
Obrazek
kitek

Postprzez Ella » 9 maja 2013, o 22:41

Talija zdecydowanie polecam Chorwację. To cudne miejsce. Gorąco i woda ciepła. My trafiliśmy akurat na jakieś ostre burze tuż przed naszym przyjazdem i woda podobno była jakiś czas zimna (tak mówili) ale tam było tak gorąco, że jak poszliśmy nad wodę, to już była jak zupa. Ja wspominam wakacje tam bardzo pozytywnie. Tylko te kamieniste plaże... Proponuję kupić buty do wody.

My planujemy wybrać się 2 tygodnia września do Bułgarii. Tylko nie za bardzo mogę znaleźć w necie jakieś sensowne informacje, co tam można zobaczyć. Polecacie jakąś dobrą serię wydawniczą z przewodnikami? Coś naprawdę solidnego.
Obrazek

Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. - Phil Bosmans
Ella

Kim jestem?: Mamą

Postprzez Talija » 10 maja 2013, o 12:07

dzieki dziewczyny za odpowiedzi :] strasznie się ciesze na ten wyjazd Ogólnie jak czytam to ludzie właśnie bardzo polecają Tylko podobno w sierpniu tam są niezłe tłumy Ale ja tam nie muszę mieć pustej plaży <idiota>
Miłość światło zapala nadzieja uczy czekać pomaleńku. Ks. Jan Twardowski
Obrazek
Obrazek
Talija

Postprzez buzia » 22 maja 2013, o 18:06

My na razie nie planujemy wakacyjnego urlopu, bo zarówno u męża jak i u mnie front robót. Może we wrześniu. Na razie umówiliśmy się na długi weekend z moim wujkiem na łódkę na Mazury. Nigdy nie byliśmy, także nowe atrakcje i wrażenia nas czekają :D
ObrazekObrazek
buzia

Postprzez EmiliaiMarcin » 22 maja 2013, o 20:24

u nas w tym roku Sopot !!!! i ponad tydzień leniuchowania na plaży <lol> <lol> oby pogoda tylko dopisała ;) już odliczam dni do 7 lipca:P
EmiliaiMarcin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relaks