Gdzie spędzimy urlop?

Re: Gdzie spędzimy urlop?

Postprzez kitek » 17 cze 2012, o 20:52

Makarena to prawda:) jak nie ma pogody to tez jestem niezadowolona:/
ale w tym roku wymagam od bałtyku jedynie braku deszczu i temper 20st, bo i tak na słonce nie bede sie wystawiać:) w dodatku upał teraz źle na mnie wpływa, wczoraj pochodziłam z godzine po dworze i mysłalam ze sie przekręce <blee>
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez Jean » 17 cze 2012, o 21:12

kitek a dokąd nad morze?
Zapraszam do Trojmiasta ;)
Jean

Postprzez kitek » 17 cze 2012, o 22:09

Jean wybieramy sie do rewala czy bardziej zachodniopomorskie:/ a trójmiasto uwielbiam i zawsze chętnie tam wracam:)) nawet sopot był w planie, ale ze wzgledu na dłuższą podróż zdecydowalismy sie na zachód bo bliżej a i tak mysle ze cieżko mi bedzie wysiedziec tyle godzin w aucie...
Obrazek
kitek

Postprzez Madziara » 1 lip 2012, o 23:10

my mielismy w tym roku odpuścić jakikolwiek urlop ,bo w przyszłym roku chcemy lecieć do Turcji i jeszcze czeka nas komunia Filipa ....no ale ,wczoraj poszlismy na flaszkę do naszych przyjacioł i namówili nas na wspolny urlop nad morzem w Sianożętach .mają chłopca urodzonego dokładnie w tym samym dniu co moja Oliwia-ale będzie fajnie -już się nie mogę doczekać <idiota> <idiota> <idiota> <idiota>
Obrazek Obrazek
Obrazek
Madziara

Postprzez seemley » 2 lip 2012, o 11:24

Madziara super! takie nieplanowane wyjazdy prawie że w ostatniej chwili są najlepsze ;) Na pewno nie pożałujecie, oby tylko pogoda dopisała. Sianożęty to koło Ustronia Morskiego? Z tego co kojarzę taka wioska, ale w Ustroniu więcej atrakcji dla dzieciaków, taki fajny traktorek tam kursuje ;)
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez Madziara » 2 lip 2012, o 15:00

seemley napisał(a): Sianożęty to koło Ustronia Morskiego?

tak tak dokładnie :)

seemley napisał(a): Z tego co kojarzę taka wioska, ale w Ustroniu więcej atrakcji dla dzieciaków

najważniejsze ze bedzie towarzystwo do zabawy dla dzieci i do drinka dla nas oczywiscie :)
ju nie potrzeba nam wiecej atrakcji :)
Obrazek Obrazek
Obrazek
Madziara

Postprzez Mika » 3 lip 2012, o 13:51

My postanowiliśmy, że tydzień spędzimy nad morzem ze znajomymi a w innym terminie też tydzień w górach, możliwe że też ze znajomymi :) Właśnie M. wpłacił zaliczkę no i możemy wziąć kota :) Wczoraj decyzja zapadła a dzisiaj dopiero ofert szukałam <idiota>
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Kim jestem?: Wiedźmą ;)

Postprzez agata_dg » 3 lip 2012, o 14:45

a my w tym roku nasze ulubione wakacje... w domu :)

Nie wyjeżdżamy z racji tego, że Jagoda mała by wyjechać za granicę( a mnie zresztą wcale nie ciągnie ;/) a w polsce nie ma gearancji na pogodę - gdybyśmy np mieli się kisić w jednym pokoju tydzień z dwójką - na pewno byśmy nie odpoczęli...

Dlatego plan jest taki , że najpierw remontujemy pokój Fifciowi , a potem będziemy sobie robic jednodniowe wypady w okolice, np zoo, park rozrywki i takie tam różne :)
ObrazekObrazek
agata_dg

Postprzez Mika » 3 lip 2012, o 15:10

agata_dg napisał(a):gdybyśmy np mieli się kisić w jednym pokoju tydzień z dwójką - na pewno byśmy nie odpoczęli...

Jak jest kiepska pogoda to pobyt można skrócić i tyle.
My mieliśmy plan wyjazdu do Hiszpanii w tym roku, ale ja uwielbiam zwiedzać, Mati jest na to za mały, a 7-10 dni spędzone wyłącznie w basenie lub na plaży mnie nie bawią.
Miejscowość w której się zatrzymamy jest dość blisko granicy z Niemcami już znalazłam 2 miejsca do których bym chciała pojechać :)
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Kim jestem?: Wiedźmą ;)

Postprzez princess sophie » 3 lip 2012, o 16:43

Pierwszy tydzień urlopu zaczyna nam się już w przyszły poniedziałek :)
Jeżeli pogoda dopisze to planujemy spędzić go nad rzeką wraz ze znajomymi :)
W połowie sierpnia zaś tradycyjnie jedziemy na tydzień do Zakopanego zdobywać przepiękne szczyty w Tatrach.
Obrazek
Obrazek
princess sophie

Postprzez kitek » 3 lip 2012, o 16:43

ja juz po wakacjach nad bałtykiem i jak kiedys zarzekałam sie,że nigdy wiecej tak teraz to w 100% potwierdzam...na jakies krótki weekendowy,majowy weekend to owszem, ale na żadne wczasy <blee> .
na 7 dni 1-2 dni wzglednej pogody, reszta deszcz, wiatr i zimnica, o tem morza nie wspomne,nawet nóg nie byłam w stanie zamoczyć. jedzenie drogie,niedobre i w dodatku zatruliśmy sie w restauracji <boisie> - to wszystko mi wystarczy zeby powiedzieć "nie" dla takich wakacji, nie odpoczełam, tylko zmeczyłam sie:/
dlatego postanowilismy ze za rok jedziemy za granice...mam tylko obawy co do wieku dziecka...macie doswiadczenia w tym zakresie?czy któraś z was była z 8-9 miesiecznym dzieckiem na wczasach za granicą?oczywiscie nie mówie tu o egipcie czy jakies tropikach, raczej europa...
Obrazek
kitek

Postprzez Brunsiaczek » 3 lip 2012, o 18:53

Ritka była z Blaneczką w Egipcie, to może sie wypowiedzieć.

My jedziemy nad jezioro-jak co roku-ale tym razem tylko na tydzień. Na więcej nie możemy sobie pozwolić-kasa. Ale obiecaliśmy sobie, że w miarę możliwości oblecimy z Wojtkiem jakieś atrakcje niedaleko. I teraz w sobotę chcemy jechać ze znajomymi do Biskupina-pogoda ma być fajna, mąż po wypłacie- więc plany są.
Obrazek
Brunsiaczek

Postprzez elusia » 3 lip 2012, o 19:01

A ja już nie mogę się doczekać wyjazdu <prosi> Kuzyn dzwonił, że domek przygotowany, co więcej - zakupił basen taki wiecie, do ogródka, 4000l, no plywać w tym się nie da, ale porządnie się wyłożyć owszem, i taki miły jest, że już go nam napełnił <radocha> Jak ja tam w środę wlezę...to przez 2 tygodnie nie wyjdę!! <idiota>
Obrazek
elusia

Kim jestem?: Mamusią Ludzika ;)

Postprzez Mimi » 3 lip 2012, o 19:16

elusia chyba Tobie to ja najbardziej tych wczasów pod gruszą zazdroszczę.Puścisz na kocu małego,sama dupsko w basenie zamoczysz i git! <okok> Czego chciec więcej? Tylko drinka ze słomką :)
Obrazek
[url=http://www.suwaczki.com/]Obrazek[/url ]
Mimi

Kim jestem?: Mamusią

Postprzez elusia » 3 lip 2012, o 19:22

Hihi no już Mąż mi zrobił zapas piwka - strasznie mi zasmakowała ta Warka Radler, w ogóle nie czuć piwa tylko właśnie jak drinkuś taki dobry ;)))
Mimi napisał(a):Puścisz na kocu małego,sama dupsko w basenie zamoczysz i git!

O to to to ! I z psem nie trzeba wychodzić, bo się gadzina sama wybiega, i zero znoszenia wózka z 1 piętra - bo młody całodniowe wietrzenie będzie miał, i zero gotowania, bo Mąż maniak grillowy , no dla mnie to jak 4gwiazdkowy hotel :D I w dodatku nie zbankrutujemy, bo tyle co za prąd i wodę - o ile kuzyn w ogóle kasę weźmie <idiota>
Jeszcze tylko tydzień!! ;))))
Obrazek
elusia

Kim jestem?: Mamusią Ludzika ;)

Postprzez Madzik78 » 3 lip 2012, o 19:28

Ale Wam dobrze dziewczyny,zazdraszczam <idiota> My w tym roku w domku,kasy brak,mieszkanko zakupione,kredyt trza splacac,no i malego obkupic po trochu :)ech...moze w przyszlym roku <mysli>
Obrazek
Madzik78

Kim jestem?: szczesliwa mamusia

Postprzez Mimi » 3 lip 2012, o 19:37

elusia napisał(a):strasznie mi zasmakowała ta Warka Radler, w ogóle nie czuć piwa tylko właśnie jak drinkuś taki dobry

też próbowałam <skromny> 2% ma tylko,smaczek jak lemoniadka :) mniammmm.
Obrazek
[url=http://www.suwaczki.com/]Obrazek[/url ]
Mimi

Kim jestem?: Mamusią

Postprzez dria » 3 lip 2012, o 20:59

Każdej z osobna zazdroszę.
My z braku kasy się raczej nie wybierzemy,ale kto to wie,jakbym miała bliżej to morze to lepiej by było,dużo kasy potrzeba na samo paliwo :[ ale my zawsze w formie przygody to robimy i Rafała też chcemy tej przygody nauczyć.Ja nie wymagam luksusów spanie w aucie jest super,pochodzić zobaczyć coś nie coś,trochę się wyleżeć i pobawić w piasku i wodzie jak dziecko <idiota> ja to bardziej stuknięta,r nie wchodzi do morza za zimne,a ja jestem w stanie wejść nawet w zimie,tak kocham wodę <idiota> i kocham nasze morze.
Obrazek
Obrazek
2 serduszka w pamięci * *
dria

Postprzez martynka790 » 3 lip 2012, o 21:06

princess sophie, W Zakopanem byłam raz i zakochałam się od pierwszego wejrzenia ;)
Nasi mali mężczyźni:
ObrazekObrazek
martynka790

Postprzez padlinka » 3 lip 2012, o 22:04

my w tym roku w domu spędzamy urlop, po pierwsze ze względu na kasę a po drugie auta nie posiadamy i nad to morze musielibyśmy się pociągiem tłuc, co z małą Gabrysią było by trudne i męczące, także może w przyszłym roku się wybierzemy, ja też jestem z tych kochających polskie morze więc trochę ubolewam, że w tym roku go nie zobaczę
ObrazekObrazek
padlinka

Kim jestem?: Gabrytkową mamusią

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relaks