Gdzie spędzimy urlop?

Re: Gdzie spędzimy urlop?

Postprzez honey1919 » 28 lip 2014, o 11:09

Wróciliśmy z Włoch. Mamy to szczęście, że mamy tam rodzinę w Maniago, na przedgórzu Alp, więc nocleg darmowy.
Byłam we Włoszech kilka razy, ale tak intensywnie to nigdy :D
kocham, uwielbiam, ubóstwiam włoską kuchnię (poza owocami morza). Te sery, wina, przyprawy, pizze, makarony ajjjj wróciłam z nadbagażem w postaci 2 kilo <wnerw>
Widoki piękne, Wenecja ok, ale takie tłumy turystów, że nie można delektować się pięknem tego miasta bo wokół pełno ludzi.
Wyskoczyliśmy też na Słowenię, do miasta Koper- piękne, podobało mi się bardziej niż w Wenecji :)
Z Kopru szybki wypad na Chorwację.
Teraz walczę z górą prania i ogarnięciem swojej wagi. 2 tygodnie na sałatkach i powinno być ok <dokuczacz>
Obrazek
honey1919

Postprzez seemley » 28 lip 2014, o 11:49

honey1919 super, że noclegi mieliście darmowe! Ja wczoraj oglądałam zdjęcia z Włoch, bo właśnie moi rodzice wrócili, wędrowali po Alpach i też mi się zamarzyło zobaczyć je latem. Do tej pory tylko w wydaniu zimowym, na nartach widziałam. A te alpejskie łąki latem wyglądają cudnie!
Madzik, no my też w Słonecznym Brzegu, hotel Fenix. Więc wzrasta szansa, że jednak się spotkamy na miejscu ;-)
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez Madzik78 » 28 lip 2014, o 15:15

My mamy hotel Yavor Palace,opinie sa rozne,hm...zobaczymy
Obrazek
Madzik78

Kim jestem?: szczesliwa mamusia

Postprzez nina85 » 28 lip 2014, o 15:39

honey1919 zazdraszaczam Włoch... ach marzą o tym, żeby kiedyś tam pojechać :)

Dzisiaj całkiem spontanicznie zaplanowałam wyjazd do siostry do Gdańska, z kasą krucho, ale za rok nie damy rady jechać więc w tym roku mus to mus :) no i ta 13.8 jedziemy do Gdańska :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Aniołeczek Amelka- urodzona dla nieba *+5.01.2011r -33tc {(*)}
Aniołeczek Iskiereczka 8.02.2014r - 7tc {(*)}
nina85

Postprzez Atk » 28 lip 2014, o 16:14

Ja tez zazdraszczam Włoch. Kiedys to byl obowiazek wakacyjny <rotfl3>

a my jutro smigamy do Miedzywodzia. Stamtad na wwekend promem do kopenhagi bo moj brat tam mieszka:)
ObrazekObrazek
lubiła tańczyć, pełna radości tak...
Atk

Postprzez smutna_lala » 28 lip 2014, o 16:49

Fajnie dziewczyny, że macie takie fajne urlopy :) my w sobotę śmigamy do Chłapowa ale kto wie- za rok może jakaś zagranica <hura> albo rejsik tygodniowy... heh ...
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez klaudia » 29 lip 2014, o 17:50

Za tydzień wyjeżdżam. Jestem podekscytowana i zestresowana jednocześnie. Nasze plany urlopowe co chwilę się zmieniały , ostatecznie jedziemy na 1 dzień do Londynu, później na południe Anglii do przyjaciółki. W niedzielę prosto od niej jedziemy do Hiszpanii i zostajemy tam 6 dni. Będziemy nocować w namiocie na kempingu bo na hotel nas niestety nie stać. Jedziemy własnym autem, strasznie się boję żeby nam się gdzieś nie rozkraczyło... Finansowo wyjdzie nas to wszystko drożej niż gdybyśmy kupili wycieczkę przez biuro podróży i ta trasa też będzie mega męcząca...ale mam nadzieję, że będzie warto.
Obrazek
klaudia

Postprzez seemley » 29 lip 2014, o 22:14

klaudia wow, jak na podróż z maluchem to hardcorowo...Mam nadzieję, że wypoczniecie i będą to udane wakacje!
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez klaudia » 29 lip 2014, o 22:23

seemley jedziemy bez Patrycji, nie odważyła bym się z nią na taką podróż.
Obrazek
klaudia

Postprzez Fafelek » 14 sie 2014, o 03:20

klaudia i bez Patrycji to niezłą trasę sobie obraliście. Oboje macie prawojazdy? Kurczę z Anglii do Hiszpanii to jakieś 4tys kilometrów . Długa droga. No to szerokiej drogi <papa> . Daj znać jak było.
ps. Oj pod namiot to bym chętnie pojechała. A do Hiszpanii to już w szczególności. Przecież tam ciepło jest. Jak byłam łaaaaaaaaaaaaadnych parę lat temu to zrobiliśmy sobie wycieczkę na weekend nad morze i spaliśmy na plaży.... oj to było cudowne <rotfl3>
Mój Cudzik Zosia ur.06.11.2009
Moja Nanusia Hania ur.21.05.2012
Fafelek

Postprzez karpuleczka » 14 sie 2014, o 22:53

Boże.... Jedziemy nad morze :) No i się zrymowało <wysmiewacz> Jedziemy w okolice Karwii. Cały tygodniowy pobyt będzie nas kosztował dla całej rodziny 360zł. Wyjedziemy 07.09.14 w nocy. Jestem bardzo zadowolona, ale szczęśliwa będę dopiero w przyszłym roku, bo " wciąż wierne, jak pies czekają sierpniowe Bieszczady..." :)
Obrazek
Obrazek

ŁUCJA - moje Światło... 7tc 19.09.14 [*]
karpuleczka

Kim jestem?: Mamą pełną gębą :)

Postprzez Makarena » 14 sie 2014, o 23:22

karpuleczka napisał(a):Cały tygodniowy pobyt będzie nas kosztował dla całej rodziny 360zł.
O ja!!!!!!Ale super cena! Udanego wypoczynku( biegania po plaży;) Fajnie.
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez karpuleczka » 15 sie 2014, o 00:44

Makarena Dzięki :* Na to bieganie po plaży właśnie liczę najbardziej, bo opalać się i leżeć raczej nie będziemy ;) ale, jak ja w końcu puszczę dzieci wolno.... o matko, będzie szał. Nie będę musiała uważać na jakże ograniczoną miejską przestrzeń... ;)
Obrazek
Obrazek

ŁUCJA - moje Światło... 7tc 19.09.14 [*]
karpuleczka

Kim jestem?: Mamą pełną gębą :)

Postprzez kitek » 30 sie 2014, o 12:41

dziewczny potrzebuje namiary na jakis sprawdzony pensjonat/hotel w sopocie, gdansku:) na cito:) macie cos:)?
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez smutna_lala » 30 sie 2014, o 22:06

Grand ;) było super...
My 3 byliśmy tu Zabytkowy Dom

... ale podczas ostatniego wyjazdu jakoś sie popsuło więc nie polecę z czystym sumieniem ...
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez kitek » 30 sie 2014, o 22:46

smutna_lala nie no ileż mozna zawsz tylko grand i grand trzeba jakies odmiany :p :p
zerkne na "dom.." ale jak sie popsuło to nie wiem czy chce ryzykowac:P:P
Obrazek
kitek

Postprzez kitek » 14 wrz 2014, o 17:20

wrocilismy po wczasowaniu:) same wakacje fajne, ale nie powiem zebym odpoczela za bardzo <dokuczacz> z dzieckiem to jednak inna bajka... :p
Obrazek
kitek

Postprzez klaudia » 14 wrz 2014, o 17:58

kitek napisał(a): z dzieckiem to jednak inna bajka... :p

Oj tak zgadzam się :) W tamtym roku byliśmy z Patrycją nad morzem i byłam duuużo bardziej zmęczona niż gdybym siedziała w domu <rotfl3>
Obrazek
klaudia

Postprzez kitek » 14 wrz 2014, o 19:39

klaudia napisał(a):
kitek napisał(a): z dzieckiem to jednak inna bajka... :p

Oj tak zgadzam się :) W tamtym roku byliśmy z Patrycją nad morzem i byłam duuużo bardziej zmęczona niż gdybym siedziała w domu <rotfl3>

hehe u nas nie bylo az tak zle, ale za rok chyba zabiore kogos w "zapasie";) albo innych znajomych albo rodziców, zeby miec oddech od małego chociaz na chwile, no i wolne wieczory;P
Obrazek
kitek

Postprzez klaudia » 5 sty 2015, o 14:38

W tym roku chcemy pojechać z Patrycją, moim chrześniakiem i jego rodzicami nad morze.
Do Władka na pewno nie pojedziemy- za głośno i za tłoczno. Zastanawiam się nad Dąbkami, kilka osób chwaliło, znacie tam jakieś fajne domki? Ewentualnie inna miejscowość? Zależy mi na tym, żeby było w miarę spokojnie ale z drugiej strony żeby było co robić z dziećmi w miarę niepogody:) Fajnie jakby był jakiś basen zakryty albo sala zabaw. Czy spałyście kiedyś w domkach letniskowych? Tych drewnianych nieogrzewanych?
Bo właśnie się zastanawiam czy mamy szukać całorocznego, który jest sporo droższy czy w letniskowym będzie wystarczająco ciepło w przypadku niepogody??
Obrazek
klaudia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relaks