Gdzie spędzimy urlop?

Re: Gdzie spędzimy urlop?

Postprzez kitek » 16 cze 2014, o 15:47

Makarena a przypomnij z jakiego biura leciałas?
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez Makarena » 16 cze 2014, o 22:31

Kupiłam w My Travel, a organizatorem był Grecos.
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez elusia » 16 cze 2014, o 22:41

My się wybieramy do prywatnej rezydencji z basenem, położonej nad jeziorem <rotfl3> Czyli do domku letniskowego mojego kuzyna nad zalew Przeczycki ;)) Byliśmy tam już 2 lata temu.Blisko - godzinka drogi samochodem, ale zawsze to inny teren - dużo lasu, jezioro, domek z wszelkimi wygodami, duży ogród z basenem - oczywiście takim wiecie, rozporowym, ogólnie fajnie. Najważniejsze, że teren spory i ogrodzony to i młody się wybiega i pies i obu będę miała na oku. Nie łudzę się - wakacje z 2latkiem i labradorem to nie będzie leżenie na hamaku, ale co zrobić, taki mamy klimat <wysmiewacz>
Obrazek
elusia

Kim jestem?: Mamusią Ludzika ;)

Postprzez Madzik78 » 17 cze 2014, o 10:42

Makrarenka napisalam e-mail do Ciebie,jakbys miala chwilke odp ;)
Obrazek
Madzik78

Kim jestem?: szczesliwa mamusia

Postprzez oresteska » 18 cze 2014, o 13:57

wrocilismy z Jastrzebiej Gory, z Willa Aisza, jak sie ogarne napisze co i jak :)
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez smutna_lala » 18 cze 2014, o 15:58

oresteska bardzo jestem ciekawa bo braliśmy ją pod uwagę :)
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez oresteska » 23 cze 2014, o 08:03

Pokoik 3/4 os wyposażony w łóżko małżeńskie i wersalkę rozkładaną
,łazienkę , tv, radio , lodówkę, czajnik ,naczynia , koc i parawan na
plaże

W obiekcie znajduje się ogólno dostępna kuchnia
wyposażona kuch. elektr ., mikrofalową, garnuszki , sandwich ,toster
jest również sala bilardowa ,sala z ping pongiem ,worek do treningu, piłkarzyki

DLA DZIECI - kącik zabaw wewnątrz z nową konstrukcją zabawową jakim jest KULKOLANDIA o pow. 14m/kw
jak i placem zabaw z dużą trampoliną , hamakiem , domkiem drewnianym dla dzieci , gokardy, jeździkami , rowerkami i, karuzela i inne akcesoriami..... na zewnątrz .

Najbliższa jadłodajnia ,restauracja ,bar godna polecenia znajduje
200-1000 m od naszego obiektu lub w centrum Jastrzębiej Góry gdzie można zjeść o dowolnej porze .
Bar Morski , pizzerie dowożą dania na telefon ..
Polecamy typową jadłodajnie która jest jakieś 600 m od naszego obiektu. Obiad zupa+drugie danie +ciasto i kompot w cenie 18zł
200m -obiadokolacje

Parking na posesji bezpłatny , brama zamykana na noc na klucz ,
furtka otwarta ,gdyż goście mają klucze od drzwi zewnętrznych i mogą
wracać o dowolnej porze.
W tym roku powstaje altana do grrilowania , grile dostępne
Jest u nas spokojnie i zacisznie , gdyż mieszkamy na obrzeżach
Jastrzębiej Góry , do centrum jest około 1,7 km , 25 min piechotk
,samochodem 5 min.

Do zejścia nad morze jest 500m ,
Jastrzębia Góra charakteryzuje się wysokim klifem , czyli kilkadziesiąt schodów na plaże. Jedni są zachwyceni klifem , inni....mają inne zdanie.

sklep spożywczy na miejscu-nasi goście mają 4% rabatu

Dla gości do wypożyczenia mamy :
-kijki Nordic Walking- bezp.
-leżaki i parasole na plaże-1 zł (na cały dzień)
-rowery- 5 zł ( 1 rower na cały dzień)+ na życzenie foteliki lub
riksza dla małych dzieci
-bilard - 1 gra 1 zł
- stół ping pong , worek treningowy -bezp.
-dvd do pokoju - bezp.
- suszarkę do włosów -bezp.
-łóżeczka dla dzieci do 2 lat-bezp.
-przewijak
-wanienka do kąpieli-bezp.
-nocniczek , dla dzieci-bezp.
- nakładka na sedes
-baby niania
-podnóżek
-pranie w pralce -6 zł jedno pranie
-żelazko , deska do prasowania- bezp.

Doba rozpoczyna się o 14 dnia przyjazdu , a kończy się o 11
dnia wyjazdu

Te informacje dostalam do wlascicielki przed przyjazdem, i rzeczywiscie to potwierdzam.
Od siebie dodam ze na drugim koncu jastrzebiej sa zejscia na plaze proste jak stol. Zero klifow i gorek. Parkujesz samochodem, 30 metrow przez plaski las i jestes na plazy. Jedyny minus to to, ze trzeba tam dojechac samochodem.

Z mionusow jeszcze - rzeczywiscie pensjonat polozony jest na poczatku Jastrzebiej, jest tu fakt cicho i spokojnie, ale tez dosc daleko od centrum. Na piechotke z dwojka dzieci to tak ciezko, chociaz widzialam rodziny spacerujace.

Dosc duzo atrakcji wokolo dla dzieci, Ocean Par we Wladyslawowie, Oceanarium i Centruym Eksperyment w Gdyni. A! obok pencjonatu jest hotel Primavera, gdzie maja basen i chyba jakis mini aquapark, w razie gdyby pogoda nie dopisala :)

My ogolnie bardzo zadowoleni :) Nic mi wiecej nie przychodzi do glowy, jak cos to pytajcie.

p.s. Obok Aisza jest tez pensjonat dla rodzin z dziecmi Amberia. Podobne standardy :)
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez seemley » 1 lip 2014, o 20:27

My weekend w Łebie mamy za sobą, kąpiel w Bałtyku zaliczona ;-) Choć tam jest o tyle fajnie, że nawet przy brzydkiej pogodzie jest tyle atrakcji, że nie ma nudy. Wypozyczyliśmy rowerki, pojechaliśmy na wydmy. Zwiedziliśmy centrum iluzji optycznych (polecam!), świetna zabawa. No i chwilowo przestałam być wege, zjadłam rybkę nad morzem! Nie mogłam się oprzeć ;-)
Teraz szykuję się na wyjazd w Bieszczady w niedzielę. Z przystankiem na nocleg w Rzeszowie (zamierzam jeszcze podjechać do Łańcuta obejrzeć zamek). Mam nadzieję, że pogoda dopisze!
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez EmiliaiMarcin » 1 lip 2014, o 22:27

seemley mówisz że w łebie nie ma nudy przy brzydkiej pogodzie ?? my właśnie wybieramy się 13.07 na tydzień do łeby i po tygodniu zmieniamy miejscówkę na władysławowo- również na tydzień ;) W łebie kiedyś byłam, za dziecka ale kompletnie nic nie pamiętam <co> nawet nie wiem po której stronie łeby (bo ona rozdzielona chyba na dwie części wpływem do portu, nie ? z tego co widziałam na mapie) jechać na camping żeby było bliżej do tej imprezowej/głównej części miasta bo jednak w 33 tyg ciąży nie będzie chciało mi się dreptać przez pół miejscowości <glupek>
EmiliaiMarcin

Postprzez seemley » 25 lip 2014, o 13:40

Słów kilka o moim urlopie. Bieszczady zaliczone, było cudnie! Później pojechałam z tatą na 3 dniową wycieczkę Czechy-Wiedeń, też super. Za tydzień mieliśmy jechać do Chorwacji z rodzicami, ale...sypło im się auto. I to do tego stopnia, że silnik do wymiany. Więc wszystko musiałam odwołać (całe szczęście jeszcze udało się bez potrącenia kosztów). I na szybko do biura szukać jakiegoś lasta. No wielkiego wyboru nie było (chyba się skończyły lasty w niskich cenach). Miała być Kreta albo Maroko, ale ponieważ wyloty w godzinach nocnych z Krakowa, fizycznie nie mamy jak się tam dostać na czas na lotnisko. Więc biorąc pod uwagę tylko wrocławskie lotnisko, została nam Bułgaria. Niby fajnie, hotel przy samej plaży, ale za dużo atrakcji to ten kraj nie ma do zaoferowania. Zatem chyba tylko wycieczka do Istambułu i na tym koniec. Ktoś był? I moze ewentualnie coś polecić, żebym się nie zanudziła na tej plaży przez 2 tygodnie? ;-)
seemley

Postprzez oresteska » 25 lip 2014, o 13:45

seemley koniecznie zajdzie w Istanbule do Hagia Sophia
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez justyna3003 » 25 lip 2014, o 14:25

W Istambule byliśmy 2 dni i uważam, że to było mało. Będziesz zadowolona. Ja mam wspaniałe wspomnienia, oprócz Hagia Sofia polecam cysterny i koniecznie pałac Topkapi-chyba nawet bardziej niż Hagia sofia, a nocą Taksim. Rejs po Bosforze też koniecznie! Natomiast z samej Bułgarii-ciężko powiedzieć, ale w tym roku było kuzynostwo i narzekali bardzo, 2 lata temu byli nasi przyjaciele(świadek ze ślubu z żoną) i generalnie podsumowali to tak "syf i nuda..." ale nie powiem w jakich miejscach Bułgarii byli.
Obrazek

http://aniolekkropeczek.pamietajmy.com.pl/index.php
Kropeczek 7tc (*), Okruszek 5 tc (*), Ziarenko 5 tc (*)
justyna3003

Kim jestem?: Mamą Domisia

Postprzez Makarena » 25 lip 2014, o 22:40

seem Sozopol 1 dzieñ
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez Madzik78 » 26 lip 2014, o 10:25

No i lecimy 8 sierpnia Do Bulgarii,juz sie boje jak Marcel lot zniesie,wylot o 4 rano <stres> Dziewczyny powiedzcie Jakie leki powinnam zabrac na zatrucie w razie czego czy biegunke dla mlodego <co>
Obrazek
Madzik78

Postprzez justyna3003 » 26 lip 2014, o 10:51

Madzik smecte weź i nifuroksazyd! do samolotu jakieś cukierki i daj małemu przy starcie i lądowaniu jeśli umie jeść cukierki czy lizaka to pomoże na zatykanie uszu. Udanego urlopu.
Obrazek

http://aniolekkropeczek.pamietajmy.com.pl/index.php
Kropeczek 7tc (*), Okruszek 5 tc (*), Ziarenko 5 tc (*)
justyna3003

Kim jestem?: Mamą Domisia

Postprzez Makarena » 26 lip 2014, o 16:21

Madzik78 nie bój się:) pewnie, zaopatrzyć się trzeba ale nic Ci się zapewne nie przyda. Monika w samolocie spała mi na kolanach, w powrotną drogę wierciła sie ale nie płakała. Będzie fajnie:)
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez seemley » 27 lip 2014, o 11:37

Madzik78 a Wy w jaki rejon Bułgarii lecicie? Może tam się spotkamy? ;-)
Ja już w miarę obcykałam plan wycieczki, blisko jest Nessebar, to pojedziemy sami pozwiedzać, w zasięgu ręki dwa duże aquaparki i jakieś dwie miejscowe wycieczki sobie wykupimy. Istambuł zostawiamy na inny raz. Koszt wysoki, a dwie nocki z głowy, to jednak daleko, szkoda mi urlopu żeby się tak męczyć w podróży. Pozostałe dni będziemy się grzać na plaży :-) Tylko muszę jeszcze jakiś strój sobie zakupić.
seemley

Postprzez buzia » 27 lip 2014, o 19:46

Ach dziewczynki, jak ja zazdroszczę Wam tych wczasów. Ja już taka zmęczona tą pracą i niby zaplanowałam urlop między 11 a 25 sierpnia, ale okazało się, że M nie może wziąć urlopu, bo dostał awans, dużo nowych obowiązków mu przybyło, a od jesieni zaczynają w firmie projekty i co najwyżej uda nam się może na przedłużony weekend wyjechać :( A jak już ten weekend nadejdzie to znów nie ma koncepcji gdzie tu jechać.... :(
Za to w zimę jak tylko finanse pozwolą to chcemy odbić sobie wyjeżdżając na narty...
ObrazekObrazek
buzia

Kim jestem?: staraczka

Postprzez Madzik78 » 27 lip 2014, o 20:46

Seemley sloneczny brzeg,kolo nessebaru :))
Obrazek
Madzik78

Postprzez Makarena » 27 lip 2014, o 21:43

[quote="Madzik78"] sloneczny brzeg,kolo nessebaru :)) nessebar a nie Sozopol, pomyliłam się:) My też nam byliśmy w Hotelu Trakia.
Obrazek
Obrazek
Makarena

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relaks