Gdzie spędzimy urlop?

Re: Gdzie spędzimy urlop?

Postprzez smutna_lala » 5 sty 2015, o 21:17

Ja oszalałam... wczoraj wpłaciłam zaliczkę na wakacje <hura> a jeszcze ferii nie było <rotfl3>
W każdym razie: w lutym na 8 dni jedziemy do Krynicy http://www.huzar-krynica.pl
a w lipcu na 2 tygodnie do Pobierowa http://www.angela-pobierowo.pl/

a co <dokuczacz> jak szaleć to szaleć
klaudia ja niestety nie pomogę... z takich wyjazdów z dziećmi to sto lat temu Sarbinowo, potem Sopot, Chłapowo ...
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez Makarena » 5 sty 2015, o 21:21

klaudia w Dąbkach w razie niepogody, jest gdzie isć. Nad jeziorem w weekendy muzyka i tańce. Domki były, nie korzystałam. Taki Ośrodek nad samym jeziorem, fajnie wyglądał.
A ja wpłaciłam na Korfu, all inclusive, 14 dni, 4 osoby 6760 zł, samolotem. Z moim mężem, który wypija na wakacjach 100 drinków i z moimi dziećmi, które zjadają 100 lodów, nie mam wyjścia.
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez Weronka » 5 sty 2015, o 21:36

Makarena a z jakiego biura podróży korzystasz?
Ja też myślę o czymś samolotem, all inclusive i najlepiej nad morzem egejskim <serduszka> Tylko zastanawiamy się czy wiosną czy jesienią (w lipcu i sierpniu u mnie w pracy nie ma długich urlopów), bo planujemy w tym roku robić frontowe ogrodzenie i trzeba przypilnować, a to nigdy nie wyjdzie tak w terminie jak człowiek planuje.
Obrazek
Weronka

Postprzez klaudia » 5 sty 2015, o 22:07

Jej dziewczyny podziwiam Was , ja nie wiem kiedy zdecyduję się na pierwsze wakacje za granicą z dzieckiem. Makarena ale będziesz miała wypasiony urlop !! :) Weronka Ty zresztą też:)
U nas wstępnie wybrana Karwia:) Koleżanka mi zachwalała, była tam dwa razy z malutkim dzieckiem. Mówiła, że plaże przepiękne, szerokie, miejscowość nastawiona na rodziny z dziećmi , zejście na plażę przez lasek, łagodne. No i koronnym argumentem dla mnie jest to, że do Władka jest jakieś 15 minut autem:) Więc gdyby pogoda nie dopisała to wsiadamy w samochód i mamy zarówno salę zabaw jak i aquapark. Tylko ponawiam pytanie czy któraś z Was spała kiedykolwiek w domku letniskowym?? Cały czas się zastanawiam czy nie będzie za zimno.
Obrazek
klaudia

Postprzez smutna_lala » 5 sty 2015, o 22:21

klaudia ja spałam w takich domkach sporadycznie ... i w takim stanie, ze było mi obojętne czy mi zimno czy ciepło <rotfl3>

Aż mnie zimny dreszcz przeszedł jak przeczytałam "droga do Władka"- z Chłapowa był rzut beretem ale... 2 km potrafiliśmy jechać 45 minut... Dramat... Jedna droga, w sezonie zawalona na amen... brrrrr...
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez kitek » 5 sty 2015, o 23:02

klaudia ja spałam i było ok, w lecie nawet w nocy nie ma tragedii z temperatura, w deszczowy czy pochmurny dzien tez nie. zreszta domki nie sa zazwyczaj gigantyczne wiec ponad 20 st jest zawsze:) mysle ze spokojnie mozesz planowac taka miejscówke:)
a co do zagramanicy i dziecka to wszystko kwestia pierwszego razu;) jak juz raz polecicie to kazdy kolejny juz na luzaku:) z moich obserwacji najorzej jest z dziecmi 10miesiecy-poltora roku, dwa lata, bo juz mobilne, szybko sie nudza a nie rozumieja jeszcze ze trzeba chwile posiedziec, poczekac, nie krzyczec wiec tutaj juz kwestia rodzicow i tego czy potrafia dziecko ogarnac:)a sama "zagranica" jezeli jest cywilizowana to nie ma obaw:)
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez poliglutka » 5 sty 2015, o 23:16

klaudia my byliśmy w Dąbkach i ja szczerze polecam tą miejscowość. Fajne małe miasteczko, morze z czystymi plażami, fajne jezioro zaraz obok, atrakcje dla dzieci co krok oczywiście ;) Ludzi wtedy kiedy my byliśmy nie było dużo, więc to też było na plus. Mieszkaliśmy tu http://www.domkiewa.pl/ , domki super, mieliśmy ze 2 chłodniejsze noce i daliśmy radę - Marek podkręcił płytę grzewczą w kuchence ( za prąd się nie płaci ;) ) i się nagrzało :P
Ajj zazdroszczę Wam wyjazdów zagranicznych!!! Ja też chcę!!
Teraz wiem że MY da się podzielić na trzy :)
Obrazek
Mam ciało 18-to latki. Trzymam je pod łóżkiem ;)
poliglutka

Postprzez Makarena » 5 sty 2015, o 23:30

Weronka zawsze korzystałam z Itaki, teraz....aż się boję. Z nieznanego, internetowego...Net Holiday. Zdecydowałam się ze względu na cenę i z obserwacji wnioskuję, że biura nie bankrutują w czerwcu, tylko później zazwyczaj;)
Jak fajnie, że już o wakacjach piszemy:)
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez Weronka » 5 sty 2015, o 23:33

Makarena dzięki! :) Moja koleżanka z pracy też jeździ głównie z Itaki.
Obrazek
Weronka

Postprzez Honey » 7 sty 2015, o 13:26

My również wakacjowaliśmy w chłapowie a do władka spacerkiem na obiady chodziliśmy , autem bym nie jezdziła bo to masakra jest , a spacerkiem to prawda rzut beretem . jak nic nie wyskoczy to w tym roku w to samo miejsce jedziemy
Obrazek
Honey

Postprzez ata00 » 7 sty 2015, o 14:33

My w tym roku mamy zamiar spedzic wakacje na swojej dzialce nad jeziorkiem, w Noblinach, mala wioska kolo Czaplinka :) mamy juz podlaczony prad, plan jest zeby zrobic ekologiczna oczyszczalnie sciekow, wykopac studnie i kupic domek holenderski a jak wyjdzie zobaczymy :) bo zeby to zrobic to mamy tylko kilka wyjazdow w kwietnu i maju :) hihihi.
Obrazek Obrazek
ata00

Postprzez elusia » 7 sty 2015, o 15:21

O kurczę, Wy już o wakacjach?:):):)
My pewnie właśnie na działeczkę nad jeziorko, jak rok temu.Ale to jeszcze mnóstwo czasu! Kto wie co się wydarzy,może w totka wygram i pojadę...na działeczkę nad jeziorko, bo tam najwygodniej :P
Obrazek
elusia

Kim jestem?: Mamusią Ludzika ;)

Postprzez buzia » 7 sty 2015, o 18:49

My co do urlopu to 100 pomysłów na godzinę. Na pewno chcemy jechać na narty na Chopok na Słowacje w drugiej połowie lutego (swoją drogą ktoś był? ktoś ma sprawdzone kwatery?)
A co do urlopu letniego to marzy nam się objazdówka po południowej Europie, najlepiej samochodem, ale boję się całej organizacji, szukania noclegów w różnych miastach, wielu godzin w aucie itp... Był ktoś na takiej objazdówce?
ObrazekObrazek
buzia

Kim jestem?: staraczka

Postprzez seemley » 7 sty 2015, o 21:45

O rany, jak wakacyjnie się zrobiło ;-) Ja jeszcze nie myślę o ciepełku i morzu. Na razie najbliższe plany to narty we Francji na ferie. Jedziemy autem, ale z noclegiem w trasie bo to kawał drogi jednak. A w wakacje, hmm, jak teraz mamy auto to raczej nie będziemy lecieć nigdzie z biura tylko sami gdzieś wyskoczymy. Marzą mi się Włochy. Trochę chodzenia po górach w Dolomitach, a później trochę wypoczynku nad morzem. Kto wie czy to się uda?
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez Atk » 7 sty 2015, o 23:31

Ja też myślę o zagranicy, i w tym roku pewnie wreszcie Chorwacja <serduszka> Ale zobaczymy, może jednak jakieś all inclusive mnie przekona bardziej (nie będę się bronić;-) )
ObrazekObrazek
lubiła tańczyć, pełna radości tak...
Atk

Postprzez klaudia » 10 sty 2015, o 11:40

Decyzja podjęta- jedziemy do Karwii :)
Na 99% rezerwujemy tam domek, zobaczcie jaki wypasiony plac zabaw :)

http://www.karwiabajka.pl/galeria.html

Przyjmują tylko rodziny z dziećmi , więc myślę, że Pati i mój chrześniak będą mieli się z kim bawić :)
Obrazek
klaudia

Postprzez kitek » 10 sty 2015, o 13:02

klaudia super zaplecze:)) dzieci sie na pewno wybawia:)
przypomniał mi sie taki osrodek w którym juz drugi rok z rzedu byla moja kuzynka i byli zachwyceni:))http://holidaycamping.pl/ moze komus sie przyda:)
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez justek » 11 sty 2015, o 20:07

A my pewnie jak co roku - czyli nad Jeziorem Białym w Okunince. Mamy tam domek, spędzamy tam w okresie letnim około 3 miesiące. Tutaj możecie obejrzeć sobie zdjęcia z tej miejscowości: http://www.okuninka.org.pl/
justek

Kim jestem?: mamą

Postprzez Makarena » 11 sty 2015, o 22:49

justek zam:) bardzo lubię to miejsce.
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez lal@ » 4 mar 2015, o 10:30

Ja w tym roku wybieram się na Santorini. Tu możecie poczytać o tym archipelagu, bo jest fajnie opisany: http://www.qtravel.pl/inspiracje/santorini-grecja-id227
Już tam kiedyś byłam i postanowiłam wrócić w to miejsce, bo jest tam po prostu przepięknie i bardzo mi się podobało. No i bardzo chcę zobaczyć Czarną Plażę, której ostatnim razem nie widziałam. Podobno wygląda niezwykle, no i na zdjęciach rzeczywiście się tak prezentuje, ciekawe czy na żywo również.
Obrazek
Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności.
lal@

Kim jestem?: kobietą

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relaks