Gdzie spędzimy urlop?

Re: Gdzie spędzimy urlop?

Postprzez oresteska » 19 maja 2014, o 07:32

my za miesiac jedziemy do Jastrzebiej Gory :) juz zarezerwowane, zaliczka wplacona. Pensjonat bardzo bardzo przystosowany dla dzieci:

http://www.willaaisza.pl/index.php/strona-gowna
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez poliglutka » 19 maja 2014, o 21:10

oresteska super! Widać że przygotowani na każdą okoliczność pogodową :) U nas też jest plac zabaw, no ale musi być pogoda, bo na dworze.
Teraz wiem że MY da się podzielić na trzy :)
Obrazek
Mam ciało 18-to latki. Trzymam je pod łóżkiem ;)
poliglutka

Postprzez seemley » 19 maja 2014, o 22:17

Ja właśnie zarezerwowałam miejsce w schronisku w bieszczadach. Jedziemy w lipcu :-) Mój małż się trochę boi, jak to będzie iść w góry z plecakiem, bo z całym majdanem trzeba tam dotrzeć, żeby później już wędrować po szczytach. A ja jestem niesamowicie podekscytowana tą przygodą! Nie mogę się doczekać :-)
Pewnie jeszcze w wakacje parę spontanicznych wypadów będzie, nie wiem jeszcze gdzie. co się trafi, to skorzystam z okazji.
A w sierpniu rodzinny wypad do Chorwacji i parę dni na Słowacji.
Jeszcze tylko ostatni miesiąc szkoły i wakacjeeee! :-)
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez smutna_lala » 19 maja 2014, o 23:04

oresteska też rozpatrywaliśmy tę opcję <rotfl3>
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez oresteska » 20 maja 2014, o 07:14

poliglutka smutna_lala mi sie podoba ze jest plac zabaw na podworku i w srodku :) i duzo rzeczy dostepnych dla dzieci typu: lozeczka turystyczne, przewijaki, wanienki, rowerki i rowery. Mam nadzieje ze bedzie super.

seemley uwielbiam Bieszczady :)
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez nina85 » 20 maja 2014, o 08:18

oresteska noooo to mi podsunęłaś miejscówkę :) super :) tyle, że my planowaliśmy wyjazd we wrześniu...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Aniołeczek Amelka- urodzona dla nieba *+5.01.2011r -33tc {(*)}
Aniołeczek Iskiereczka 8.02.2014r - 7tc {(*)}
nina85

Postprzez oresteska » 20 maja 2014, o 08:28

nina85 no to rezerwuj juz teraz! :) albo nie, poczekaj az my wrocimy i zdam ci relacje, wyjezdzamy w polowie czerwca :)
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez smutna_lala » 20 maja 2014, o 09:34

My też wybraliśmy taki właśnie pensjonat, żeby w razie godziny "W" czyli deszczu nie dostać świra. Łóżeczka, krzesełka, wanienki... wszystko na miejscu :)
http://www.wladyslawowo-kwatery.pl/inde ... -chlapowie

Polecam do przeszukania stronę http://www.dzieciochatki.pl
Wybiera się czy nad morze, czy w górach i różne miejsca z udogodnieniami dla maluchów są :)
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez EmiliaiMarcin » 20 maja 2014, o 10:01

a u nas pewnie środek lipca nad morzem ;) musimy tylko przyczepę kempingową kupić bo w końcu są fundusze ;) a że ja nie lubię wcześniej rezerwować terminów w pensjonatach/kwaterach itp, a później być rozczarowana tak jak to w tamtym roku po wyjeździe do sopotu i naszej "ala" kwarterze <glupek> więc "domek" na kółkach to najlepsza opcja ;) zabieramy kiedy chcemy, pakujemy się i jedziemy <rotfl3> zapewne stanie na 5 dniach we Władysławowie bo do tego miasteczka mam sentyment i kolejne 5 dni może Łeba? <mysli> Został miesiąc na znalezienie przyczepy, a to w tym wszystkim najtrudniejsze bo u nas na podlasiu mało ofert <wnerw>
EmiliaiMarcin

Postprzez Honey » 20 maja 2014, o 10:31

Własna przyczepa super pomysł bo jak sobie pomyśle o 650 km do przejechana nad morze to mi zle , a kochamy polskie morze . I albo Władysławowo albo jastrzębia góra , Łeba albo Dąbki suzkamy nadal
Obrazek
Honey

Postprzez Ella » 20 maja 2014, o 14:53

Ja tam nigdzie się nie wybieram. Więc w domu. Dobrze przynajmniej, że ogródek mamy, to człowiek chociaż trochę słońca zobaczy. Ale bardzo Wam polecam Bułgarię. W zeszłym roku byliśmy. Cudownie i niedrogo.
Obrazek

Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. - Phil Bosmans
Ella

Kim jestem?: Mamą

Postprzez Madzik78 » 23 maja 2014, o 18:52

My chyba Grecja jak wyszukamy fajne,w miare tanie wczasy to lecimy,jesli nie to gory Nasze Polskie :))
Obrazek
Madzik78

Kim jestem?: szczesliwa mamusia

Postprzez Talija » 23 maja 2014, o 19:34

EmiliaiMarcin napisał(a): musimy tylko przyczepę kempingową kupić bo w końcu są fundusze
o kurcze ale zazdraszczam bo to naprawdę super sprawa :)) no i wakacje napewno beda udane :))
U nas Chorwacja-podejście drugie.w tamtym roku niestety sie nie udało z przyczyn techniczynych i byliśmy w Zakopanem :)) w tym roku już nie mogę sie doczekac. jedziemy na tzw. wariata. Mielismy rezerwować ale jakoś nie wyszło. szkoda tylko, że jedziemy w najwiekszy sezon turystyczny bo jakoś początek lub połowa lipca. Nie dosć że najdrożej to i najbardziej tloczno.
Miłość światło zapala nadzieja uczy czekać pomaleńku. Ks. Jan Twardowski
Obrazek
Obrazek
Talija

Postprzez Madzik78 » 24 maja 2014, o 20:38

Ella napisał(a): Ale bardzo Wam polecam Bułgarię. W zeszłym roku byliśmy. Cudownie i niedrogo.

A jak cenowo to wygladalo w tamtym roku,bo znajomi tez chca tam leciec ?? Z dwojka dzieci ??
Obrazek
Madzik78

Postprzez Ella » 24 maja 2014, o 21:42

My nie szukaliśmy hotelu z jakimś all inclusive tylko znaleźliśmy w internecie pokój z aneksem kuchennym do wynajęcia. Warunki bardzo dobre. Za tydzień zapłaciliśmy niecały tysiąc. Tylko żarcie trzeba było samemu organizować. Dla nas to nie był problem. Na rano zawsze mieliśmy coś na śniadanie. Zazwyczaj robiliśmy sobie grzanki z serem typu feta z oliwkami i pomidorami. Bardzo tanio nam to wychodziło a było przepyszne. Ale w sumie my byliśmy we dwójkę, dzieci nam nie płakały, że śniadanie i nie kręciły nosami. Jakbym miała jechać z dzi8ećmi na wakacji to raczej wolałabym odpocząć, niż przy garach stać. Więc to rozwiązanie dla tych, którym by się chciało. :-)
Obrazek

Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. - Phil Bosmans
Ella

Kim jestem?: Mamą

Postprzez Madzik78 » 5 cze 2014, o 11:40

Dziewczyny czy do lecac do Grecji lub Hiszpanii potrzebny jest paszport czy dowod ?? Wszyscy mamy paszporty,tylko Ja mam nieaktualny i mlodemu chyba dowod tymaczasowy,sama nie wiem juz ??
Obrazek
Madzik78

Postprzez kitek » 5 cze 2014, o 12:47

Madzik78 polecisz na dowód. ja tez mam juz nieaktualny paszport ale jakos nie chce mi sie zabrac za zrobienie nowego:P a malemy wyrobiłam paszport zamiast dowodu, ale to ze wzgledu ze dla dzieci jest dosyc tani, wazny bodajze na 5 lat, no i nam było wygodniej bo dowód trzeba wyrabiac w miejscu zameldowania, a paszport gdzie bądz:P jak jestescie na miejscu, to lepiej dowód, krocej sie czeka i jest za darmo;)
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez Madzik78 » 6 cze 2014, o 08:29

dzieki kitek :))
Obrazek
Madzik78

Postprzez Atk » 6 cze 2014, o 11:12

Madzik78 moje dzieci mają dowody. Tymkowi jak teraz wyrabiałam to czekaliśmy 2 tygodnie, więc masz spokojnie czas żeby wyrobić.

My w tym roku pierwszy raz od niewiadomo kiedy jedziemy nad polskie morze - Międzywodzie:) Fajny ośrodek, 200 metrów do morza. Chciałam żeby Julek zobaczył morze i pobawił się w wielkiej piaskownicy <serduszka> A wczasy udało mi się zarezerwować z pracy, więc półdarmo.
ObrazekObrazek
lubiła tańczyć, pełna radości tak...
Atk

Postprzez Makarena » 16 cze 2014, o 14:33

Wróciliśmy wczoraj z Krety...No było bosko. Plaża, morze, widoki za milion dolarów. Mat nauczył się pływać i nurkować. Monika w samych rękawkach na morzu, bez trzymanki. Jedzenie nieprzyzwoicie dobre. Hotel Elpida, Istron, Kreta. Polecam:)
Obrazek
Obrazek
Makarena

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relaks