Jakie mleko najlepsze??

Bo zdrowa dieta maluchów jest ważna

Re: Jakie mleko najlepsze??

Postprzez kruszynka » 19 sty 2014, o 20:53

kitek napisał(a): tzn przez tydzien powiedzmy 150 wody i 4 miarki mleka, kolejny tydzien 150 wody i 3 miarki mleka, pozniej zminiejszalismy tez ilsoc wody, czyli powiedzmy 120 wody i 2 miarki mleka,
super sposob :)) naprawde, jak bede J odzwyczajac od mm nocnego napewno wykorzystam Twoja metode. Bo jest humanitarna. Nie wyobrazam sobie z dnia na dzien wykluczyc dziecku mm na rzecz wody.
mimi to duzo je i napewno glod go nie budzi, no chyba ze ma skok.
choc z drugiej strony tak sobie mysle, ze gdyby budzil sie tylko nawykowo, wypilby ze 2 lyczki i spal, a skoro wypija calosc...
nina ja uwazam ze kazde dziecko samo w swoim tempie i upodobaniu racjonuje sobie mleko. widocznie Wikowi taka ilosc odpowiada
ObrazekObrazek
kruszynka

Postprzez Nanien » 19 sty 2014, o 21:15

nina85 Wiki sam reguluje sobie... my poprzez dość skąpą dietę Olka musimy mu podawać więcej mleczka... ale coraz więcej mamy takich dni, że nawet połowy z butelki nie wypija
ObrazekObrazek
Nanien

Kim jestem?: Mamusia Olinka :)

Postprzez gaja32 » 19 sty 2014, o 21:54

kitek napisał(a):przez tydzien powiedzmy 150 wody i 4 miarki mleka, kolejny tydzien 150 wody i 3 miarki mleka, pozniej zminiejszalismy tez ilsoc wody, czyli powiedzmy 120 wody i 2 miarki mleka, a na koniec zostala tylko woda

spryciarze <rotfl3>
Obrazek

Obrazek
gaja32

Kim jestem?: mamusią moich Synów

Postprzez kitek » 19 sty 2014, o 22:53

nina85 jak mu starcza to nie ma co wciskac:) szczegolnie jak oprócz mleka je inny nabiał :)
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez Mimi » 24 sty 2014, o 23:05

kitek o widzisz o takim sposobie nie słyszałam,ale wypróbuję.Musze znalesc jakiś złoty środek.Tylko teraz Igor przychorował i jeszcze zęby idą kolejne,więc i tak mi nie je drugą noc i ogólnie z apetytem słabo.
Ale dzięki za podsunięcie pomysłu :)
Obrazek
[url=http://www.suwaczki.com/]Obrazek[/url ]
Mimi

Kim jestem?: Mamusią

Poprzednia strona

Powrót do Kuchnia Malucha