Zmiany, zmiany, zmiany :)

Bo zdrowa dieta maluchów jest ważna

Zmiany, zmiany, zmiany :)

Postprzez Wanilia » 20 lut 2014, o 18:07

Dziewczyny, zauważyłyście, że na forum są zmiany? :) Nie mówię tu o nowych działach, ale o zmianach technicznych. Chyba teraz przyjemniej się korzysta w forum, prawda? :)

A odnośnie płatności. Zmiany wprowadzał informatyk, który skasował Nas na 375 pln. 200 pln to kasiorka zebrana kilka lat temu na serwer i domenę, jeszcze na starych Staraczkach , 175 pln dołożyła Mika. Muszę nadmienić, że serwer i domenę także Ona opłaca, by nie było ;)

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu, ale chciałyśmy tę kwotę zebraną „zainwestować” rozsądnie. Długo nie była wykorzystywana, gdyż nie musiała, a też nie chciałyśmy, by leżała odłogiem kolejne lata – w końcu to Wasze pieniążki, które przeznaczyłyście z czystej sympatii na forum. :)

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie działania forum – piszcie, proszę :)
...bo do mnie anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem...

Obrazek
Wanilia

Re: Zmiany, zmiany, zmiany :)

Postprzez Wanilia » 20 lut 2014, o 22:13

Nikt nic nie zauważył? :(
...bo do mnie anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem...

Obrazek
Wanilia

Postprzez Nanien » 20 lut 2014, o 23:30

Ja widzę czata... widzę, że wyświetla się lista zidentyfikowanych użytkowników, pojawiłą się chyba opcja zobacz swoje posty i zobacz swoje tematy... nie wiem czy coś jeszcze? :P
przydaloby sie jeszcze coś do otwierania wszystkich nieczytanych postów w nowych kartach... ;)
ObrazekObrazek
Nanien

Kim jestem?: Mamusia Olinka :)

Postprzez Mika » 21 lut 2014, o 08:39

Nanien napisał(a):przydaloby sie jeszcze coś do otwierania wszystkich nieczytanych postów w nowych kartach... ;)

Prosiłam o dodawanie zmian jakie chcecie wcześniej, teraz jest już za późno na dodawanie nowych zmian, chyba, że ktoś chce za nie zapłacić. Bez tej zmiany w tej chwili możemy się obejść. Prawie wszystko z listy, którą przygotowałam sama zostało zrobione. Nie wszystkie opcje są dla Was widoczne. Na pewno zdjęcia otwierają się w nowych oknach (chociaż raz miałam wyjątek, więc może do poprawki), widać ostatni temat w którym był post napisany na stronie głównej, jest już pw nie trzeba wchodzić w użytkownika lub wiadomości aby wysłać priv. Wyświetla się pierwszy nieprzeczytany post w temacie, poprawiono buźki, pokazuje się kilka, a reszta otwiera się poprzez "pokaż więcej uśmieszków" (tylko niestety są tam strony, nie pokazują się wszystkie jednocześnie). Można dorzucić nr gg lub skype i powinno się pokazać pod avatarem (muszę sprawdzić) itd
Według mnie lepiej obecnie się skoncentrować na tym aby forum zyskało nowych użytkowników i się rozwinęło.
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Kim jestem?: Wiedźmą ;)

Postprzez Fafelek » 21 lut 2014, o 14:37

widzi, widzi....
zauważłam gg, kto jest na forum i kto był, aktualną godzinę ( ale coś z 1 godzinnym wyprzedzeniem czasu polskiego :) ), ostatnie logowanie, czat i nareszcie kiedy otwieram temat widzę ostatni post , aha i pierwsze uśmieszki mi zniknęły
Mój Cudzik Zosia ur.06.11.2009
Moja Nanusia Hania ur.21.05.2012
Fafelek

Postprzez Mika » 21 lut 2014, o 14:49

Fafelek jak klikniesz "pokaż więcej uśmieszków" to będziesz miała wszystkie te co były. Można zmienić te pokazujące się.
Aktualna godzina była wcześniej, spróbuję Ci ustawić.
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Postprzez Fafelek » 21 lut 2014, o 15:08

wiem, że można więcej uśmieszków, korzystałam jeszcze przed zmainami , a godzina przed zmianami też nie była aktualna ale w sumie nie jest to aż takie istotne , dzieki Mika, jeśli Ci się uda to będzie super.
Mój Cudzik Zosia ur.06.11.2009
Moja Nanusia Hania ur.21.05.2012
Fafelek

Postprzez Nanien » 5 mar 2014, o 23:27

Mika napisał(a):Na pewno zdjęcia otwierają się w nowych oknach
NIe wiem czy to jest tylko problem u mnie, czy to wina przeglądarki, ale sytuacja wygląda u mnie tak:
w galeriach zdjęcia teraz pokazują się jako miniaturki (tutaj na bardzo duży plus, podoba mi się to) ale nie mogę ich otworzyć w osobnej karcie przy użyciu kółka od myszki lub ctr+left click... ale mniejsza o to. kiedy kilkam na fotki to otwierają się w tym samym oknie, w którym mam otwarte forum <bezradny>
ObrazekObrazek
Nanien

Kim jestem?: Mamusia Olinka :)

Postprzez Mika » 6 mar 2014, o 10:30

Nie można ich otworzyć w nowym oknie, zrobione są tylko linki, niestety w obecnej wersji forum jest to nie możliwe, technicznie pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Natomiast ja zdjęcia spokojnie otwieram w nowym oknie za pomocą myszki najpierw prawy przycisk jak mi się pokazuje pokaż obraz to wciskam rolkę na myszce i tyle, więc nie wiem dlaczego tego nie możesz Nanien. Poza tym jeśli zapomnę otworzyć zdjęcia w nowym oknie to po prostu robię cofnij w wyszukiwarce i powracam na forum.
Obrazek ObrazekObrazek
Mika

Powrót do Kuchnia Malucha