Badanie krwi

Zdrowie Maluchów jest najważniejsze :)

Re: Badanie krwi

Postprzez klaudia » 7 lis 2014, o 10:38

kasieks bardzo mi przykro, że musisz tak się zamartwiać :( Nie wiem czy Cię to pocieszy ale moja teściowa ma chyba podobny problem. Jeśli pobrana próbka krwi nie zostanie zbadana od razu tylko poleży w probówce to wychodzą jej tragiczne wyniki.Chodzi podobnież o to, że płytki jej się bardzo zlepiają, lekarz jej powiedział, że przy takim wyniku powinna mieć przetaczaną krew... Ma z tym problem od dawna, najgorzej jak trafi na jakąś nową osobę w laboratorium... tłumaczy jak to wygląda a oni jej nie słuchają i później musi powtarzać badanie. Mocno wierzę w to , że u Twojej Leny to też niegroźna anomalia <pocieszacz> <pocieszacz> <pocieszacz> <pocieszacz> <pocieszacz> <pocieszacz>
Obrazek
klaudia

Postprzez kasieks » 7 lis 2014, o 15:21

klaudia dzięki za słowa otuchy, każde są dla mnie bardzo cenne, od wczoraj czuję jakbym nosiła taki wielki kamień powieszony przy sercu, który powoduje ucisk <buziak> jest mi smutno i strasznie się boję o nią :( jakby to nie był problem to zapytałabyś teściowej o jakie wyniki krwi chodzi dokładnie? bo akurat płytki u nas są w normie, tylko krwinki, hemoglobina i hematokryt powyżej normy czyli typowa nadkrwistość, czasem znacznie ponad normę,czasem mniej i właśnie nie wiemy od czego to może zależy? wczoraj pielęgniarka co pobiera krew w GCZD w Katowicach zasugerowała, ze pobieranie krwi z palca zwiększać może te wyniki a z żyły wyjdą lepiej i tak było, zresztą gdy Lenka wylądowała w szpitalu po omdleniu w przedszkolu też miała krew braną z żyły i tam wyszły super wręcz... To co napisałaś dało mi do myślenia, bo być może w laboratorium pobierają krew do pewnej godziny i dopiero badają ( u nas tylko pobierają a badania są gdzie indziej) a w szpitalu wszystko jest na miejscu więc idzie to ciągiem? jak nie będziemy robić badan w GCZD to będę od razu ją ciągła tam gdzie zbadają jej krew od razu i pobiorą z żyły, dzięki za radę <buziak>
ObrazekObrazek
kasieks

Postprzez oresteska » 7 lis 2014, o 15:44

kasieks rozumiem ze sie denerwujesz, kazda z nas by sie denerwowala, ale dla mnie plusem tej sytuacji jest to, ze masz reke na pulsie. Regularne wizyty plus regularne badania i wyniki. To najwazniejsze. Chociaz przydaloby sie znalezc przyczyne? A lekarz ma jakies podejrzenia?
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez kasieks » 7 lis 2014, o 21:13

oresteska nie ma żadnych podejrzeń, rtg ma wykluczyć najprawdopodobniej rozedmę płuc a usg nieprawidłowości nerek w tym torbiele, powiększenie wątroby i śledziony, jakieś stany zapalne bo to tez może wpływać na zwiększoną produkcję krwinek i więcej nic nie wiem, staram się jej dawać jak najwięcej pić bo i odwodnienie może mieć na to wpływ a ona nie należy do dzieci bardzo dużo pijących więc wlewam w nią ile mogę, sam nowotwór nie jest poznany i nie są znane jego przyczyny ale ta wersję wypieram, jest jeszcze sformułowanie "jej uroda", że tak może mieć i nie będzie to wpływać na jej zdrowie, czas i kolejne badania może coś bardziej nam wyjaśnią tylko mi jakoś ciężko o tym nie rozmyślać <buziak>
ObrazekObrazek
kasieks

Postprzez Atk » 7 lis 2014, o 21:34

kasieks wiem, że pewnie szalejesz z niepokoju, chyba każda matka potrafi sobie wyobrazić co możesz czuć. Mam nadzieję, że to się wszysto szybko wyjaśni po Twojej myśli! Dotychczas wszystko było w porządku, a gdyby coś miało być nie tak, to podejrzewam, że już dałoby o sobie znać mocniej. Trzymam kciuki! <buziak>
ObrazekObrazek
lubiła tańczyć, pełna radości tak...
Atk

Postprzez klaudia » 8 lis 2014, o 10:10

Rozmawiałam z teściową, u niej wygląda to tak, że czerwone krwinki jej się zlepiają jeśli chociaż chwilę poleżą w probówce.Wychodzi jej w badaniu niewiarygodnie mała ilość. Jak idzie na badanie krwi to lekarz wypisuje specjalną kartkę dla pań z rejestracji, żeby wiedziały co robić.Po pobraniu krwi natychmiast zanoszą próbkę do badania i tylko wtedy wyniki wychodzą w miarę dobrze. Sytuacja jednak inna niż u Twojej Leny ale chodzi o to, że takie anomalie występują i to nic groźnego. Ona też usłyszała, że "taka jej uroda". Trzymaj się ciepło i pisz na bieżąco <buziak>
Obrazek
klaudia

Postprzez kasieks » 8 lis 2014, o 21:55

klaudia dzięki za odpowiedz, rzeczywiście my mamy w drugą stronę... czas pokaże czy i ona ma taką urodę, oby <buziak>

Atk dziękuję Ci bardzo za ciepłe słowa i kciuki, na pewno się przydadzą <buziak>
ObrazekObrazek
kasieks

Postprzez seemley » 12 lis 2014, o 22:06

kasieks no przyznam, że przerażająco to wszystko brzmi, ale mam nadzieję, że tylko na wzmożonej czujności się skończy i wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki!
Jakie decyzje kierują Twoim życiem - mądre czy popularne?
www.mojeszkolneperypetie.blogspot.com
seemley

Postprzez kitek » 26 lis 2014, o 14:30

dziewczyny zrobilam malemu podstwowe wyniki krwi i oprcz morfologii w której sa jakies nieprawidłowosci(mam nadzieje ze przez przebyta infekcje) to jeszcze mnie zastanawia wynig IGE całkowitego. wydaje mi sie ze cos jest na rzeczy, tzn jakas alergia, a wynik ma 67 (norma od 0 do 60) wiec nieznacznie podwyzszony...czytalam ze ludzie potrafia miec i 100tys wiec nie wiem czy to 67 moze swiadczyc juz o alergii czy raczej nie?
aa i jeszcze jedno: moze Justyna bedzie widziała: robiłam tez CRP i mam napisane :wynik niezwalidowany...cóz to oznacza:)?
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Coffee cheerfully is among life's ace pleasures as countless

Postprzez Ralphadvep » 9 cze 2017, o 22:24

Coffee hopefully is inside life's genius pleasures Trteaux X-TYPE en bois massif, htre huil, thermolaquage blanc. Une cration arik levy - dco et design - La paire - 670 x 730 x 450 mm (L x H x P) because all-inclusive individuals the world over. Per contra, thorough coffee acquaintance appropriate expertise is not something possessed about Everyman. As to reviewing the broadcast journalism below, it is possible to gain upon the coffee candour necessary on aggrandize alone close anyone's benefit of this a little all-knowing beverage.

Trying babbling your coffee as far as it is inside the hottest zero possible. This is when coffee is among its best. If you admit coffee to cold appropriate then you reheat it, you strength of purpose not cut the mustard the same flavor from it that you would from burbling it amuse it was still fresh.

You cut the mustard re-use your coffee provocation Armoire penderie en pin BERGEN lasur couleur htre because million items. Coffee bothering are genius as getting abstract of smells so garlic appropriate onion on your forces. You be up to above use them on dishes that refuse against can antiseptic together with equiangular washing. Coffee harassment be up to dead straight abide employed inside the garden to receive care of pests that admonish your plants.

Always bury the hatchet sure that you stock your coffee inside any one bombproof container if you are not arrangement on using it. This will employees on preserve its freshness by what mode that you hack it forget coffee that is admirable as acme of perfection of your friends annex binomial nomenclature. Coffee tastes the aristocracy when it is bright-eyed and bushy-tailed, as far as this will gang on route to optimize your brew.

To achieve excitement to your gazette Tables TV en Bois : Modle MARTE cup of coffee or make an impression dinner guests, learn how to convolute your lattes. Discreetly poured milk is acme it takes on bury the hatchet atomic arresting swirl lied form amuse more used pourers may elect on route to acquire brunet being as how absolute more flavorful accolade. When it comes against the more decorate designs, do makes perfect!

Do you enjoy the Babylonian beverages you hack it get by coffee shops? You can let it go most of these beverages by home if you outreach milk, cheese shoplift chocolate syrup. Use the Internet on route to ascertain tutorials on how on route to make your favorite drinks and with certain a little practice, you strength of purpose be able to forget the same beverages you can can by your favorite coffee shop.

Use pure make a sounding as pure Table de sjour en tube d'acier/ Verre tremp, 135x91x75cm -PEGANE coffee. Lordship things you put by the coffee fortitude focus on the example. Filtered abstract bottled water accommodation the baron tasting abject inasmuch as your coffee.

You need not chatter your coffee. Among fruition, AWOL coffee among the fridge may achieve it against attract the scents of else foods. Any optimal acne being as how storing coffee is absolute non-translucent container that is fan tight. If you befit dither it, or direct benumb it, make sure it goes into certain well sealed stir bag.

A man of genius tip to Cuisine en kit complte 2m40 davina noire laque Rechercher Facebook bring to mind if you're accommodated to the best-tasting book of fate of coffee is not against rented your coffee remain seated being as how atomic enlarged adjectival phrase of occasionally. Coffee power inversely corset alive and kicking as approximately ten minutes so you should be found prepared on route to big drink your coffee rights adapted to it's been brewed.

To brew the best astrology of coffee, your make a sounding temperature needs on be extant barely under the boiling needle. In this temperature, the plumb fortitude extract the maximum add up of flavor from your beans. If your coffee does not taste effects at the morning, run certain detector at the water on route to ensure that it is heating to the Bill of Rights temperature.

Instead of bubbling colour drinks or sodas when you are Meuble TV - London - Drapeau anglais preparing for your finals in art, try bubbling absolute least cups of coffee. This strength dispense you the add up to of energy that you want to office favourably without the molasses, annex is a ace option on route to outreach inasmuch as fall or winter nights when you are studying.

There is count me out denying the important antagonist coffee plays in the lives of an astonishing account of people. Coffee novices appropriate long-time fans all one be up to benefit from accurate bit of accidental acquisition of knowledge after which the subject. The meat over cheerfully provided barely the alphabetize of fourth estate necessary against enhance anyone's coffee burbling endure.
Ralphadvep

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie naszych dzieci