Okulista dziecięcy

Zdrowie Maluchów jest najważniejsze :)

Re: Okulista dziecięcy

Postprzez gaja32 » 27 maja 2015, o 13:28

W temacie o alergii pisałam, że Michałkowi ropieją oczka. Pediatra orzekła, że od alergii własnie, zapisała krople i ok. ładnie się wygoiło, ale jak przestałam dawać kropelki, to ropienie wróciło. Wróciliśmy więc do pediatry, a ta dała nam skierowanie do okulisty. Pojadę z Misiem, jak wstanie po drzemce. trochę w ciemno, ale mam nadzieję, że nas przyjmą. Boję się okropnie, bo pediatra sugerowała, że może trzeba przetkać kanaliki łzowe. Misio generalnie jest dobrym dzieckiem i przy zakraplaniu nawet nie piśnie, ale gdzieś w obcym miejscu może być niewesoło. Już ledwo żyję z tego stresu...
Obrazek

Obrazek
gaja32

Kim jestem?: mamusią moich Synów

Postprzez klaudia » 27 maja 2015, o 22:03

gaja32 i jak wizyta?? Mam nadzieję, że Was przyjęli?
Obrazek
klaudia

Postprzez gaja32 » 28 maja 2015, o 12:22

klaudia dziękuję za zainteresowanie.
Pojechaliśmy w bojowym nastawieniu. Mówię pani w rejestracji, że mam skierowanie od pediatry, natychmiast wykładam wszystko = skierowanie, kartę NFZ, książeczkę. A pani na to, że trzeba wyznaczyć wizytę.
Ja na to, dławiąc się wyrzutami, że ale jak to, że on taki malutki, że tak mu okropnie ropieją oczka, że katastrofa, że koniec świata i takie tam. No i nie minęła minuta, jak byliśmy w gabinecie :)
Niestety, sama wizyta raczej średnia. Pani popatrzyła Misiowi głęboko w oczy i powiedziała, że faktycznie nie wyglądają najlepiej. zapisała sobie co brał i przepisała mu inne krople. Kazała przyjść za jakieś 3 tygodnie, kiedy kropelki się skończą. Niestety, te kropelki Misiowi mniej pasują niż te poprzednie. Na razie jakos sobie radzę z podawaniem, ale z każdym razem jest trudniej, bo Miś stawia opór, a jak z nim walczę, to płacze - wypłakując świeżo podane krople ;/
Na szczęście jakos tam działają, bo czka wyglądają lepiej.
Obrazek

Obrazek
gaja32

Kim jestem?: mamusią moich Synów

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie naszych dzieci