Logopeda

Zdrowie Maluchów jest najważniejsze :)

Re: Logopeda

Postprzez Makarena » 25 sty 2015, o 22:30

gajaMateusz miał podcięte pod językiem jak miał 2 lata, Monika za darmo po urodzeniu bo pediatra mądra, od razu ciachneła ( przy mnie;)
Co do ceny...Nie daj się naciagać. Ta czynność, w ramach wizyty kosztowała mnie 100 złotych, teraz w moim miasteczku 150! Potrzebny skalpel i lignocaina. Mateusza miałam na kolanach. Gdzie 500 złotych!!!Nie daj się wkręcić w anestezjologa bo po co. To jest nitka pod językiem! Wieczorem Mateusz napił się rumianku i zjadł kolacje. Za 300 kupisz dziecku zabawek:)
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez gaja32 » 26 sty 2015, o 12:53

Makarena napisał(a):Nie daj się naciagać
no właśnie...

Zadzwoniłam dziś do tej kliniki. Pani bardzo miła, poopowiadała jak to wygląda, ale zaznacza, że sugeruje wizytę adaptacyjną, taką z użyciem gazu rozweselającego (200 zł!), a najlepiej dwie, no bo na trzeciej to już może (MOŻE) uda się wędzidełko podciąć. No trochę mnie załamała.
Kasa wcale nie mała, a gwarancja, że mu to zrobią żadna. No i te wizyty. Dla mnie to kłopot. Mamy tylko jeden samochód, więc jak ja go zabiorę, to mąż musi jechać autobusem do pracy. Poza tym muszę znów kilka razy prosić mamę, żeby została z Michałkiem, jak ja do tego chirurga z Krzysiem pojadę. Kicha.

Zadzwoniłam jeszcze do kliniki w moim mieście. Na upartego dojdziemy tam na nogach. Koszt 250 zł. Też tną laserowo albo skalpelem, decyduje lekarz. Zapisałam Krzysia. Zobaczymy.
Obrazek

Obrazek
gaja32

Kim jestem?: mamusią moich Synów

Postprzez gaja32 » 28 sty 2015, o 21:46

udało się! Krzysio ma podcięte wędzidełko! Alleluja!
Lekarz super, cierpliwy, uprzejmy, wszystko Krzysiowi pokazywał, dawał do rączki, tłumaczył. Najpierw sobie język obejrzał lustereczkiem, potem osuszył ze śliny, potem żel znieczulający. Jak zaczęło działać, to jeszcze zastrzyk w ukrytej sprytnie strzykawce :) a potem nożyczkami podciął.
A na końcu wypisał rachunek na UWAGA UWAGA 150 zł!!! Czyli jestem do przodu o całkiem sporą kasę. Teraz będę mogła ją spokojnie przeznaczyć na prywatnego logopedę :)
Kamień z serca!
Obrazek

Obrazek
gaja32

Postprzez gaja32 » 28 sty 2015, o 21:48

udało się! Krzysio ma podcięte wędzidełko! Alleluja!
Lekarz super, cierpliwy, uprzejmy, wszystko Krzysiowi pokazywał, dawał do rączki, tłumaczył. Najpierw sobie język obejrzał lustereczkiem, potem osuszył ze śliny, potem żel znieczulający. Jak zaczęło działać, to jeszcze zastrzyk w ukrytej sprytnie strzykawce :) a potem nożyczkami podciął.
A na końcu wypisał rachunek na UWAGA UWAGA 150 zł!!! Czyli jestem do przodu o całkiem sporą kasę. Teraz będę mogła ją spokojnie przeznaczyć na prywatnego logopedę :)
Kamień z serca!

A Krzysio już pytał, czy jutro pójdzie do przedszkola, na moje, że chyba tak mówił: super! to powiem chłopakom, że byłem u takiego pana doktora od języczka :D
Obrazek

Obrazek
gaja32

Postprzez elusia » 28 sty 2015, o 21:50

Nooo pięknie! Dzielny chłopak!!!! <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo>
Obrazek
elusia

Kim jestem?: Mamusią Ludzika ;)

Postprzez Makarena » 28 sty 2015, o 21:51

gaja brawo dla Krzysia. Cieszę się, że tak fajnie poszło i że nie zapłaciłaś 500 ani 1000 ( jak moja koleżanka we Wrocławiu:) Pozdrawiam:)
Obrazek
Obrazek
Makarena

Postprzez Weronka » 28 sty 2015, o 21:52

Super wieści! <brawo>
Obrazek
Weronka

Postprzez gaja32 » 28 sty 2015, o 21:56

elusia, Weronka <buziak>
Makarena ja też się cieszę! Jeszcze jak! :)
Obrazek

Obrazek
gaja32

Postprzez poliglutka » 28 sty 2015, o 22:39

gaja32 brawa dla Krzysia, no dzielny pacjent!!
Teraz wiem że MY da się podzielić na trzy :)
Obrazek
Mam ciało 18-to latki. Trzymam je pod łóżkiem ;)
poliglutka

Postprzez gaja32 » 28 sty 2015, o 22:54

poliglutka dziękujemy, stosowna naklejka od pana doktora już "zdobi" drzwi Krzysiowego pokoju :)
Obrazek

Obrazek
gaja32

Postprzez kitek » 28 sty 2015, o 22:57

uuu to szybka akcja:))fajnie:) pojde z wikiem na wiosne do logopedy i zobacze co powie, jak trzeba podciac wedzidełko to chyba najlepiej jak najszybciej:)
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Postprzez gaja32 » 2 lut 2015, o 23:38

kitek napisał(a): jak trzeba podciac wedzidełko to chyba najlepiej jak najszybciej

zdecydowanie! Choć Twój synek też już kumaty, więc i tak chyba stresik by był... Oby u Was nie było takiej potrzeby. Choć sam zabieg to pikuś :)
Obrazek

Obrazek
gaja32

Postprzez kitek » 3 lut 2015, o 00:35

gaja32 napisał(a):
kitek napisał(a): jak trzeba podciac wedzidełko to chyba najlepiej jak najszybciej

zdecydowanie! Choć Twój synek też już kumaty, więc i tak chyba stresik by był... Oby u Was nie było takiej potrzeby. Choć sam zabieg to pikuś :)

ale on ogolnie to lubi lekarzy:P:P teraz nawet uwielbiam, a jego ulubiona czynnosc to osluchiwanie:) nawet zagladanie w gardlo go nie przeraza:P na pobieraniu krwi trcoeh histeryzuje, ale daje sobie pobrac choc łzy leca...pewnie to wiekoszosc zasługa super naklejek ktore wykrada tonami z gabinetu:P takze mysle ze jak bedzie potrzeba to ciachniemy i po kłopocie:))
Obrazek
kitek

Kim jestem?: Wiktorkową mamusią:)

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie naszych dzieci