Zapalenie ucha

Zdrowie Maluchów jest najważniejsze :)

Re: Zapalenie ucha

Postprzez Atk » 30 mar 2015, o 11:22

Weronka to cholerstwo ma niestety tendencję do nawrotów <pocieszacz> Mam nadzieję, że Karolci szybko przejdzie <pocieszacz> Zdrówka!
ObrazekObrazek
lubiła tańczyć, pełna radości tak...
Atk

Postprzez oresteska » 30 mar 2015, o 11:26

Weronka ojojoj, biedna Karolcia.

Moja rada - jesli zapalenie ucha jeszcze raz sie powtorzy do czerwca (w ciagu 6 m-cy) nie leczcie ucha u pediatry tylko od razu prosto do laryngologa. Nie dawaj leczyc uszu pediatrom, z calym szacunkiem do ich pracy.

Jak Karolcia skonczy 3 latka, i ciagle bedzie chorowala na uszka, polecam ENTITis, my go wlasnie testujemy. Poki co - widze poprawe. Poczytaj w wolnej chwili o tym probiotyku.
ObrazekObrazek
Aniołek [*] 16.09.2011
oresteska

Postprzez dria » 30 mar 2015, o 11:38

Zdrówka dla Karolci - ja po raz pierwszy zapoznałam sie co to ból ucha, od tego przeziębienia ciągłego na ucho mi zeszło,ból potworny plus zatkane ucho, za radą naszej homeopatki wzięłam to co Rafał miał przepisane,plus zaaplikowałam sobie olejek i rano ani śladu po bólu ucha.
Obrazek
Obrazek
2 serduszka w pamięci * *
dria

Postprzez smutna_lala » 30 mar 2015, o 18:36

Kurcze Maciek miał jakoś... w styczniu chyba zapalenie uszu. M. go zaraził, tylko on miał zawalone gardło a Maćkowi na uszy poszło. Dostał jakieś krople w sumie po 2 dniach nie było śladu, oczywiście dawałam je przepisowe 5 czy 7 dni, tyle, ile kazali...
Oby nie wróciło bo boli ponoć :(

Jakoś po tym zapaleniu nie zmieniłam nawyków czyli nadal śmiga bez czapki i przy myciu głowy nie pitolę się i woda mu wlatuje...

Zdrówka dla Karolci <buziak>
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez Weronka » 7 kwi 2015, o 09:15

Dzięki dziewczyny!

oresteska pediatra z doraźnej (byliśmy z nią w niedziele, bo cały dzień nic nie jadła) zasugerowała żeby już pójście do laryngologa. Nasza pediatra nic nie wspomniała na ten temat, ale tak jak piszesz jak trzeci raz się powtórzy, to zapisze ją do laryngologa.
Obrazek
Weronka

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie naszych dzieci