Zatrzymywanie wody w organiźmie

Jak dbać o siebie w czasie ciąży

Re: Zatrzymywanie wody w organiźmie

Postprzez smutna_lala » 8 sty 2013, o 15:56

Przepraszam za postem pod postem ale tak: na cieśn nadgarstka postanowiłam nosić... ochraniacze z rolek- a'la ortezy... i jakby trochę lepiej (albo przyzwyczajenie już działa) a jeśli chodzi o ciało i wodę z nim to wygląda to mniej więcej tak:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
smutna_lala

Kim jestem?: mamą MaciejKi ;)

Postprzez julitka24 » 8 sty 2013, o 20:56

smutna_lala, jejku nie wiem co Ci doradzic bo faktycznie biedna jestes. Kuuurcze.... moja mama miala problem z zatrzymywaniem wody, jej pomogla totalna rezygnacja z soli (i rezygnacja z jedzenia poza domem bo to zwykle ma w sobie za duzo soli no i bardzo uwazala na to ktora wode pije z butelki) - 'solila' ziolami, i brala suplement z pokrzywy...

Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy po szczesliwym rozwiazaniu i ze za bardzo nam sie nie wymeczysz do tego czasu <pocieszacz>
Obrazek

Obrazek
julitka24

Postprzez pauli266 » 9 sty 2013, o 12:58

smutna_lala, oj Ty bidulko, nie wiem co Ci doadzić, ale pociesze że do końca już bliżej niż dalej a potem będzie już tylko lepiej <pocieszacz>
Obrazek
pauli266

Kim jestem?: szczęśliwa mamusia

Postprzez ata00 » 9 sty 2013, o 14:46

smutna_lala, biedna, strasznie jestes napuchnieta <buziak> ale jeszcze troszke, zobaczysz ze jak juz urodzisz to z dnia na dzien bedzie lepiej.
Obrazek Obrazek
ata00

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie przyszłej mamy